بازدید فرماندار از پروژه تعریض جاده امامزاده باقر(ع)

  • مشاهده در قالب پی دی اف

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه؛ فرماندار شهرستان بهارستان با حضور در شهرداری صالحیه به منظور بررسی پروژه های اجرائی عمرانی با شهردار و اعضاء شورای اسلامی این شهر دیدار و با بازدید از پروژه عمرانی از نزدیک در جریان آخرین عملیات اجرایی این پروژه ها قرار گرفت.

 

 

بر اساس این گزارش، صبح امروز پنجشنبه 30/7/94 دکتر بیژن سلیمانپور فرماندار شهرستان بهارستان با مهندس علیرضا قربانی شهردار و حاج محمد رضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه و دیگر اعضای این شورا بمنظور بررسی پروژه های اجرايی عمرانی با حضور در شهرداری صالحیه دیدار کرد.

دکتر سلیمانپور بیان نمود: به دلیل کاهش مشکلات و کیفیت هرچه بهتر اجرای این پروژه ها نیاز است مردم در اجرای طرح‌های عمرانی مشارکت داشته باشند تا هرچه زودتر شاهد اجرای این گونه پروژه‌هایی در سطح شهر باشیم.

این مسئول تصریح کرد: بهسازی معابر، تسطیح خیابان و کوچه‌ها، ساماندهی پیاده‌رو ها ،زیبا سازی و مبلمان شهری و احداث و بهسازی راههای مواصلاتی به دیگر نقاط شهر و شهرهای همجوار ازجمله اقدامات ماندگاری است که در یک سال اخیر با روند پیشرفت مناسبی انجام گرفته شد.

وی به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی از اعضای شورای اسلامی شهر خواست اتمام و بهره برداری از این پروژها را هر چه سریعتر خواستار تسریع در روند اجرایی این پروژه بدون از دست دادن هیچگونه اتلاف زمانی در دستور کار خود قرار دهند.

فرماندار محترم طی سخنانی به اهميت نظارت و پیگری بر روند اجرای پروژه های عمرانی اشاره نمود و گفت: تقويت واحدهای کنترل پروژه و کنترل کيفی در دستگاههای نظارتی ازجمله شهرداری ها از فاکتورهای بسيار مهم در ارتقای سطح کيفی اجرای پروژه‌ها و عامل تسريع در پيشبرد اهداف پروژه های عمرانی است و از جهاد کشاورزی به دلیل کوتاهی در وظایف و تامین آب مورد نیاز کشاورزان منطقه انتقاد نمود.

در ادامه مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه ضمن ارائه ی گزارش جامع مبنی بر روند اجرائی و چگونگی پروژه های عمرانی سطح شهر ،روند پیشرفت پروژه ها به ویژه جاده امامزاده باقر (ع) را مثبت ارزیابی کردند و بیان داشتند: این امر با نظارت مستقیم و دقیق اعضای محترم شورا و با همت و تلاش مستمر در حال انجام می باشد و امیدواریم به زودی این پروژه های عمرانی به اتمام رسیده و مورد استفاده شهروندان شهر صالحیه قرار بگیرد.

 

 


 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here