اطلاعیه استخدام آتشنشان در شهرداری صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

اطلاعیه استخدام آتشنشان در شهرداری صالحیهسه شنبه ، ۱۱ تیر ۱۳۹۸

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صالحیه بر اساس مجوزهای صادره جهت جذب و بکار گیری ۴ نفر از پرسنل مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی اقدام می نماید.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری صالحیه بر اساس مجوزهای صادره از سوی شورای اسلامی شهر صالحیه، استانداری تهران و سازمان شهرداری و دهیاری کل کشور جهت جذب و بکار گیری ۴ نفر از پرسنل مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی اقدام می نماید.

به استناد صدور مجوز استخدام پیمانی در مشاغل آتش نشانی شهرداری های کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تخصیص سهمیه استخدام
۵۵۰ نفر در مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان تهران (به استثناء شهرداری تهران) در ۴ رشته شغلی کارشناس آتش نشان، کاردان آتش نشان، آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، آزمون استخدامی کتبی و عملی برای انتخاب افراد واجد شرایط بر اساس مندرجات دفترچه راهنما برگزار می‌ کند.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ
۹۸/۴/۱۰ لغایت ۹۸/۴/۱۸ به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه و ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه در مهلت مقرر ثبت نام نمایند.

گفتنی است آزمون علمی در مورخ
۹۸/۵/۱۸ برگزار و سپس آزمون عملی که فرآیند برگزاری آن در دفترچه ثبت نام تشریح شده است از پذیرفته شدگان آزمون علمی به عمل می آید.

اطلاعیه استخدام آتشنشان در شهرداری صالحیه

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here