بزرگترین مجموعه فرهنگی شهرستان بهارستان را بشناسید!

  • مشاهده در قالب پی دی اف

بزرگترین مجموعه فرهنگی شهرستان بهارستان را بشناسید!چهارشنبه ، ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸

کتابخانه عظیم و چند منظوره شهر صالحیه در آستانه بهره برداری است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، کتابخانه عظیم و چند منظوره شهر صالحیه به عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی شهرستان بهارستان در آستانه بهره برداری است.

شهرداری صالحیه دست کم در حوزه احداث و راه اندازی " زیرساخت های نوین فرهنگی " بویژه برای اولین بار در سطح شهرستان بهارستان جلودار است.

شاید بخاطر احداث نخستین بوستان عظیم بانوان، سرای محله و مجموعه بزرگ آموزشی مجموعاً طی ۱۰ هزارمتر مربع باشد که آن را به شهر اولین ها نامور کرده است.

آنطور که عزم شهرداری صالحیه طی یکسال اخیر در گسترش دامنه های فرهنگی نشان می دهد، نمیخواهد تداوم افتخارات رنگارنگ عمرانی بویژه در حوزه فرهنگ را به همین راحتی از کف بدهد و با احداث بزرگترین کتابخانه شهرستان بهارستان در ۲۰۰۰مترمربع بصورت چند منظوره و مجهز به تمام فضاهایی که می تواند نیاز مطالعه ساکنین شهرستان بهارستان را مرتفع کند قصد دارد همچنان در کورس خدمتگزاری پیشتازی کند .

می دانیم که با انتشار این خبر بسیاری از زمان بهره برداری آن سوال خواهند کرد؛ همینجا میگوییم که پیش بینی می شود طی چند ماه آینده بهره برداری و پذیرای استعدادهای علمی شهرستان بهارستان قرار گیرد .

بزرگترین مجموعه فرهنگی شهرستان بهارستان را بشناسید!

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here