حضور پررنگ مردم و شهرداری صالحیه،در صحنه همدلی با هموطنان سیل زده

  • مشاهده در قالب پی دی اف

حضور پررنگ مردم و شهرداری صالحیه،در صحنه همدلی با هموطنان سیل زده یکشنبه ، ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

اولین محموله کمک های مردمی و سازمانی شهر صالحیه شامل انبوهی از مواد خوراکی،بهداشتی و البسه از سوی نیکوکاران گمنام به شهرستان دشت آزادگان ارسال می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، اولین محموله کمک های مردمی و سازمانی شهر صالحیه شامل انبوهی از مواد خوراکی،بهداشتی و البسه از سوی نیکوکاران گمنام به شهرستان دشت آزادگان ارسال می شود.

از اوایل هفته گذشته،ایستگاه همدلی در ابتدای خیابان سی متری ولی عصر(عج) دایر شد تا باردیگر وفاق و همگرایی شهروندان شهر صالحیه در برابر بلایای طبیعی و مصائب هموطنان هرگوشه از ایران عزیز را به نمایشی غرورآفرین تبدیل کند .

شهرداری صالحیه نیز صرف نظر از اعزام ۲۰ تن از اکیپ های مجرب ستاد مدیریت بحران و ۱۳ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین به مناطق جنوب کشور،مشغول تهیه بخشی از نیازهای هلال احمر استان خوزستان است که اولین محموله آن در روز گذشته ارسال و دومین محموله نیز که شامل کمک های مردمی است بزودی بدست هموطنان جنوب کشور خواهد رسید .

بی تردید وضعیت امروز زندگی در نواحی سیل زده و ساز ناکوک شرایط جوی کشور آنچنان فاجعه بار است که نمی تواند باعث همدلی نیکوکاران و ارسال کمک های مردمی برای هم میهنان دردمند جنوب کشور نگردد .

اهداء فرش،آب معدنی،کنسرویجات،مواد غذایی و بهداشتی،البسه، پتو و ۱۵۰ جفت کفش از جمله کمک های نیکوکاران گمنام شهر صالحیه است که با درک درست از نیاز امروز هنوطنان سیل زده در قالب دومین محموله به استان خوزستان ارسال خواهد شد .

گفتنی است بخشی از نیازهای هلال احمر استان خوزستان نیز از سوی شهرداری صالحیه تامین گردیده است که به همراه محموله های مردمی ارسال خواهد شد .

حضور پررنگ مردم و شهرداری صالحیه،در صحنه همدلی با هموطنان سیل زده

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here