پیوستن شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه به پویش "من یک پاسدار هستم"

• مشاهده در قالب پی دی اف

پیوستن شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه به پویش "من یک پاسدار هستم"چهارشنبه ، ۲۱ فروردین ۱۳۹۸

شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه به پویش "من یک پاسدار هستم" پیوستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه به پویش "من یک پاسدار هستم" پیوستند.

علیرضا قربانی شهردار، محمدرضا دهقان نیری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه همزمان با فرارسیدن روز پاسدار و در واکنش به اقدامات مذبوحانه،خصمانه و احمقانه ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی،پیامی را به شرح ذیل ابلاغ کردند :

روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است و چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، پاسداران غیور انقلاب اسلامی با اقتدا به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت سيد الشهداء(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان های اباعبدالله (ع) قامت برافراشته اند و جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، جانفشان عرصه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده اند و ایثارگران بزرگوار با تاسی از امام سجاد(ع)، سالها مقاومت و پایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند.

پیوستن شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه به پویش "من یک پاسدار هستم"

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here