تبریک و قدردانی " میثم بابایی " عضو شورای اسلامی صالحیه از مهندس علیرضا قربانی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

تبریک و قدردانی " میثم بابایی " عضو شورای اسلامی صالحیه از مهندس علیرضا قربانییکشنبه ، ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

" میثم بابایی " عضو شورای اسلامی صالحیه در صفحه اینستاگرام خود از تلاش و دستاوردهای مهندس علیرضا قربانی، بمناسبت فرارسیدن روز شهردار قدردانی و این روز را به وی تبریک گفت.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، " میثم بابایی " عضو شورای اسلامی صالحیه در صفحه اینستاگرام خود از تلاش و دستاوردهای مهندس علیرضا قربانی، بمناسبت فرارسیدن روز شهردار قدردانی و این روز را به وی تبریک گفت.

بابایی در این پست اشاره کرده است :

درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.
خدمات و تلاش شما در توسعه و عمران شهر باعث گردیده شهرداری از یک مجموعه صرفاً خدماتی به یک نهاد فرهنگی –اجتماعی تبدیل شود .
این رویکرد جدید محقق نمی شد مگر با ، تلاش ، تفکر ، تدبیر و مدیریت بی بدیل حضرتعالی . همچنین با درایت، تدابیر و اقدامات قاطعانه و شجاعانه همراه با رعایت و صیانت ازحقوق شهروندی جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت روز افزون نه تنها در امور مدیریتی و اداری شهرداری بلکه در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی و خدماتی در سطح شهر بوده ایم که تحسین همگان را بهمراه داشته است. با اعتماد به درایت حضرتعالی، شهروندان افق های وسیعتری را به نظاره نشسته اند و در آرزوی فرداهای بهتر گام برمیدارند. اگرچه با این همه خدمت، هرروز، روز شماست اما بر خود وظیفه میدانم روز شهردار را به شما تبریک عرض نموده و از تلاش های خالصانه شما تقدیر نمایم.


تبریک و قدردانی " میثم بابایی " عضو شورای اسلامی صالحیه از مهندس علیرضا قربانی

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here