استقبال پرشور نمازگزاران جمعه از پاسخگوئی شهردار و شورای اسلامی صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شنبه ، ۲۲ دی ۱۳۹۷

میز خدمت نماز جمعه بیست و یکم دی ماه در مصلی بخش گلستان با پاسخگویی شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر صالحیه به سوالات و مشکلات مردمی بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه با استقبال پرشور نمازگزاران برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، میز خدمت نماز جمعه بیست و یکم دی ماه در مصلی بخش گلستان با پاسخگویی شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر صالحیه به سوالات و مشکلات مردمی بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه با استقبال پرشور نمازگزاران برگزار شد.

مهندس قربانی شهردار، محمدرضا دهقان نیری رئیس، میثم بابائی و مهندس دهقان از اعضای شورای اسلامی پس از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه ، همچون سیاق سابق در کنار مردم قرار گرفتند و نظرات و پیشنهادات آنان را جویا شدند .

شهردار صالحیه در حاشیه این دیدار با بیان اینکه مردم ولی نعمت همه ما هستند و پاسخگوئی مسئولین از حقوق اولیه شهروندان است گفت :

خرسندیم که تحول اساسی در ابعاد مختلف شهر صالحیه میسر شده و تاکنون با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود از تلاشی برای تحقق رفاه و منزلت عمومی شهروندان فروگذار نبودیم .

حجت الاسلام نورپور، امام جمعه بخش گلستان نیز با حضور در برابر میز خدمت و رویت استقبال مردم از مهندس قربانی شهردار و شورای اسلامی گفت :

عملکرد جهادی شهرداری صالحیه رضایت مردم را برآورده کرده است؛ دغدغه مهندس قربانی تحول و خدمت صادقانه به مردم به ویژه طبقه محروم است .در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here