در روزنامه بشارت نو به چاپ رسید :

  • مشاهده در قالب پی دی اف

در روزنامه بشارت نو به چاپ رسید :چهارشنبه ، ۵ دی ۱۳۹۷

اجرای دهها پروژه زیرساختی شهری در صالحیه

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، روزنامه بشارت نو در چهارمین صفحه شماره روز شنبه اول دی ماه ۱۳۹۷ گفتگویی از شهردار صالحیه را با تیتر "اجرای دهها پروژه زیرساختی شهری در صالحیه" به چاپ رساند.

مشروح این گفتگو را با مضمون مهمترین پروژه های زیرساختی در حال اجرای صالحیه در ذیل بخوانید :

شهردار صالحیه با تشریح مجموعه اقدامات زیرساختی و اهداف مدیریت شهری برای رونق بیشتر اوقات فراغت شهروندان گفت: هم اکنون مجموعه تفریحی عظیم ولایت در ۳۸ هزار مترمربع شامل ۳۰ هزار مترمربع فضای سبز، بزرگترین آبنمای شهرستان بهارستان و مجموعه شهربازی در دست تکمیل قرار دارد و در تلاشیم تا طی سال جاری مورد افتتاح و در خدمت مردم نجیب شهر صالحیه قرار دهیم.
قربانی گفت: فرایند تجهیز و بهره برداری از بزرگترین شهربازی شهرستان بهارستان در ۸ هزار متر مربع در حال انجام است. شهردار صالحیه در ادامه گفت: با توجه به اینکه مقیاس پروژه های مدیریت شهری در سطح بزرگ و برای تامین نیازهای آتی شهروندان برنامه ریزی گردیده است، توانستیم تا با رعایت «اصل مکان سنجی» در مکانیابی پروژه ها، امکان استفاده بهینه همه شهروندان شهرستان بهارستان را از تاسیسات شهر صالحیه فراهم بیاوریم. گفتنی است این پروژه با همکاری بخش خصوصی مراحل پایانی را سپری می نماید.


در روزنامه بشارت نو به چاپ رسید :

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here